Spoštovani starši.

Na šoli potekajo že intenzivne priprave na novo šolsko leto 2023/2024. Tako kot je bilo potrebno urediti prijavnico za podaljšano bivanje, jutranje varstvo ter obvezne in neobvezne izbirne predmete, vas sedaj prosimo, da izpolnite prijavnico na šolsko prehrano.

Postopek je ena preteklim letom in poteka preko spletne učilnice ORGANIZACIJA POUKA, PRIJAVITI SE JE POTREBNO Z AAI IDENTITETO UČENCA!

Za pomoč smo pripravili videoposnetek, dosegljivi pa smo tudi preko epošte pomoc@os-franaerjavca.si

Povezava do prijave: https://ucilnice.arnes.si/course/index.php?categoryid=14754

Tukaj so vsa potrebna navodila, prijavnica in tudi videoposnetek za pomoč.

Rok za oddajo prijavnice je 31. 5. 2023.

V primeru, da prijavnice do tega datuma ne bomo prejeli, vas bomo ponovno obvestili, zato preverjanje ali je z vaše strani vse urejeno, ni potrebno.

Spremembe boste lahko urejali le s predhodnim pisnim sporočilom na naslov solska.prehrana@os-franaerjavca.si